- O FIRMIE

Ostal-Met to prężnie rozwijająca się firma, działająca na terenie Przeworska, która została założona w 2014 roku. Specjalizujemy się w lakierowaniu proszkowym stali, stali nierdzewnej i aluminium.

Możesz oddać w nasze ręce zarówno pojedyncze elementy, jak i całą serię detali. Malujemy elementy przestrzenne, przęsła ogrodzeniowe, kształtowniki, felgi samochodowe i wiele innych. Jeśli masz indywidualny projekt – skontaktuj się z nami, a my wycenimy i zrobimy go dla Ciebie.

Oczyszczamy skorodowane struktury oraz usuwamy nałożone wcześniej powłoki lakiernicze, dokonując piaskowania lub śrutowania elementów. Posiadamy specjalistyczny sprzęt, dzięki czemu zabezpieczamy antykorozyjnie detale o maksymalnych gabarytach: długości do 3700 mm, szerokości do 1200 mm i wysokości do 2000 mm. Do lakierowania powierzchni stosujemy pełną gamę kolorów według palety RAL. Oferujemy lakiery antyczne, bezbarwne
i fluorescencyjne. Ponadto posiadamy lakiery młotkowe i strukturalne. W naszej ofercie znajdziesz farby zgodne z certyfikatem QUALICOAT, poliestrowe i epoksydowe.

Nasza linia technologiczna pozwala również na przygotowanie chemiczne wszelkich detali przy użyciu metody zanurzeniowej. Posiadamy profesjonalną kabinę do malowania, piec osuszający i piec do polimeryzacji.

Nasz zespół składa się z 10 pracowników, którzy z zaangażowaniem i precyzją zadbają
o najlepszy efekt. Posiadamy doświadczenie, nieustannie przechodzimy profesjonalne szkolenia, aby zapewnić Ci najwyższą jakość usług.
Zatrudnieni w naszym zakładzie lakiernicy to specjaliści w swoim fachu. Działamy rzetelnie i dokładnie, przy okazji proponując atrakcyjne ceny. Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego zamówienia według Twojego pomysłu. Jeśli nie masz możliwości odbioru detali – przetransportujemy je dla Ciebie. Czynnie współpracujemy z wieloma branżami: metalową, techniczną i logistyczną, dlatego serdecznie zapraszamy do współpracy! 

Głównym profilem działalności firmy Ostal-Met L. Lasek Z. Pawłowski S.C. jest Malowanie i lakierowanie przemysłowe. Malujemy i lakierujemy proszkowo:

- ZESPÓŁ

Nasz zespół składa się z 10 pracowników, którzy z zaangażowaniem i precyzją zadbają o najlepszy efekt. Posiadamy doświadczenie, nieustannie przechodzimy profesjonalne szkolenia, aby zapewnić Ci najwyższą jakość usług. Zatrudnieni w naszym zakładzie lakiernicy to specjaliści w swoim fachu. Działamy rzetelnie i dokładnie, przy okazji proponując atrakcyjne ceny. Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego zamówienia według Twojego pomysłu. Jeśli nie masz możliwości odbioru detali – przetransportujemy je dla Ciebie. Czynnie współpracujemy z wieloma branżami: metalową, techniczną i logistyczną, dlatego serdecznie zapraszamy do współpracy! 

- NAPISZ DO NAS


- Ostal-Met L.Lasek Z. Pawłowski s.c.

TELEFON

+48 600 643 633
+48 605 846 866 

E-MAIL

E-MAIL biuro@ostalmet.pl

ADRES

ul. Głęboka 11B
37-200 Przeworsk 

DANE FIRMY

NIP: 794-182-07-85
REGON: 360336801